Galerie


Kuchyně
Každá kuchyň by měla být nejen hezká ale  především by měla být funkční a praktická. Proto je potřeba jí správně uspořádat.  Kuchyň by měla být srdcem každé domácnosti, protože v ní budete trávit spoustu času a scházet se nejen se členy rodiny, ale i s přáteli. Důležité pro Vás je uvědomit si, že kuchyň je investicí na dlouhou řadu let. Proto bychom Vám rádi doporučili použít kvalitní mechanické části kuchyně od firmy BLUM, která na svoje výrobky poskytuje doživotní záruku. Díky této volbě Vám přinášíme to nejlepší na současném trhu a kuchyň Vám tak bude dobře sloužit po celou dobu její životnosti.

Více


Vestavěné a šatní skříně
Tyto úložné prostory slouží k ukládání velkého množství věcí, a proto se zákazníkovi vždy snažíme nabídnout maximální využití těchto prostor pomocí polic, výsuvů nebo různých druhů drátěných a sklopných systémů.

Více

Obývací pokoje
Místo sloužící k odpočinku po náročném dni, načerpání opětovné síly nebo jen pro posezení s přáteli. Každá doba určuje jiný trend obývacích pokojů a proto je sledujeme abychom Vám je mohli nabídnout.

Více

Dětské pokoje
V pokoji pro malé děti nebo pro teenagery platí víc než jinde, že je důležité, jak vše vypadá, aby se zde cítili příjemně. Vše toto umíme a ještě dohlídneme na bezpečnost a potřebné normy pro tuto část života.

Více

Postele
V posteli strávíme bezmála třetinu života. Proto je důležité dodržet potřebné rozměry, aby se Vám v ní kvalitně spalo ale i pohodlně vstávalo.

Více

Lavice a jídelní stoly
V této uspěchané době je nejkrásnější, když se rodina sejde u jednoho stolu. Proto je důležité pamatovat na prostor pro každého minimálně 60 x 40 cm ( š x h ).

Více

Schody
U schodů je důležitá správná výška, šířka stupňů a nezbytné zábradlí. Toto vše slouží k pohodlnému překonání podlaží.

Více

Dveře, dvířka

Více

Pergoly, altány, dětská hřiště, exteriéry
Stavby tohoto typu jsou okrasou každé zahrady. Proto k nim také přistupujeme tak, aby do zahrady vkusně zapadly.

Více

Kanceláře, vybavení obchodů
Ukažte i vy svým klientům nebo zákazníkům, že umíte udělat hezké prostředí, aby se u Vás cítili jako doma. My Vám pro tyto účely poskytneme nábytek vyrobený podle Vašich představ.
Více

Komody, botníky a solitérní nábytek

Více

Obkládání

Více

Truhlářství Jílek
+420 608 178 954
truhlarstvi-jilek@seznam.cz